Kontakt

Audity osvětlení

Provedeme komplexní energetický audit Vašeho světelného provozu, porovnáme stávající osvětlení s jeho navrženými LED alternativami, přičemž zohledníme nejrůznější faktory jako jsou ceny LED svítidel, technické parametry či potřeba údržby osvětlení.

Audit osvětlení s cenovou nabídkou pro Vás zpracujeme zcela ZDARMA! Náš technik k Vám dojede, změří svítivost, zodpoví Vaše případné dotazy a navrhne optimální řešení. Jako potenciální zákazník od nás dostanete mnohdy 40-50tistránkový dokument zcela zadarmo - je potom jen na Vašem uvážení, zda se rozhodnete pro spolupráci s námi.

Poptejte nás

Zpracování projektů LED osvětlení

 

Zpracováváme projekty - projektovou dokumentaci - LED osvětlení. Přijedeme k Vám, provedeme veškerá měření svítivosti stávajícího osvětlení, zpracujeme návrh nového osvětlení spočívající v optimálním rozvržení světel, výběru konkrétních typů svítidel, spočítáme výslednou svítivost LED osvětlení po realizaci projektu a jeho energetickou náročnost. Především ale vyčíslíme peněžní úsporu, které díky výměně stávajícího nekvalitního osvětlení za úsporné LEDky dosáhnete.

 

Poptejte nás

Instalace / reinstalace LED osvětlení

Zajišťujeme faktickou instalaci či výměnu LED osvětlení. Tyto činnosti provádějí naši kvalifikovaní, certifikovaní technici.

Jsme schopni provést širokou škálu nejrůznějších instalací, i těch technicky nejnáročnějších - od LED obrazovek, zobrazovačů, přes digitální měnění barev až kupříkladu po svícení ve vodě.

Jako v podstatě jediní také provádíme certifikované měření osvětlení - kromě krajské hygienické stanice a naší společnosti takovouto službu v Jihočeském kraji žádný další subjekt neposkytuje.

Poptejte nás